אודות

אין סוף ליכולתנו ללמוד, להתפתח, לאהוב ולשמוח.   

זוהי המהות שלנו, להבנתי, והסיבה העיקרית לקיומנו.  זהו גם המוטו של עבודתי עם גדולים ועם קטנים.

Iris Duvdevani

בעבודתי אני מאבחנת ומטפלת בילדים עם עיכובים התפתחותיים או עם צרכים מיוחדים כתוצאה ממחלה, תאונה, CP, קשיי התפתחות, בעיות תקשורת, תסמונות מסוגים שונים וכדומה.

התהליך הטיפולי נערך בשיתוף ההורים, פעמים רבות בתוך בית המשפחה, בתיאום עם המשפחה המורחבת ועם הצוותים החינוכיים והטיפוליים הקשורים למעגלי החיים של הילד.
באמצעות גישות טיפוליות שונות אני פוגשת  את צרכי הילד והמשפחה.

בנוסף, אני מלמדת ומטפלת בשיטת פלדנקרייז בקבוצות ובאופן פרטני, עם אנשים בכל הגילאים.

ביסוד השיעורים, הטיפולים, והליווי שאני נותנת קיימות שתי מילים: לאהוב ולגדול.
כפי שאני מאמינה, מטרתנו העמוקה כבני אדם בחיים אלה קשורה במימוש הפוטנציאל המלא שלנו. פירושו של דבר התפתחות וגדילה שאין לה סוף.
כאשר אני פוגשת תינוקות, ילדים ומבוגרים, אני בוחרת בנקודת מבט הרואה אותם כבני אנוש שלמים. אני בוחרת לפגוש את החלק הבריא בתוכם, אותו חלק השואף ללמוד, לגדול ולהביא לידי ביטוי את היופי והייחוד של כל אחד ואחת מהם.
האהבה היא המקור והבסיס הטוב ביותר לגדילה, ללמידה ולהרחבת האופציות הגופניות, הרגשיות והרוחניות בחיינו. זה נכון עבורנו כבני אדם בוגרים וכהורים, זה נכון עבור ילדינו מרגע לידתם. 

אם אתם הורים לתינוק/ת, ילד/ה, או נער/ה עם עיכוב התפתחותי מסיבות שונות, אם יש לכם שאלות ואתם רוצים לוודא שילדכם/ילדתכם עוברים את שלבי ההתפתחות באופן תקין ומלא, להצטרף לסדנאות או אולי לקבל שיעור פרטי, אם אתם מבקשים להצטרף לשיעורי פלדנקרייז קבוצתיים, הרצאות או טיפולים פרטניים, אם מה שכתוב מדבר אליכם, מסקרן, מעורר עניין או רלבנטי בכל דרך שהיא…

אם הגעתם לכאן, יש לכך בוודאי סיבה טובה.  אני מזמינה אתכם להמשיך לקרוא באתר, להעביר למי שנראה לכם כי ימצא בכך עניין,  וכמובן ליצור איתי קשר. 

לפרטים נוספים אתם מוזמנים לקרוא :
» 
טיפול התפתחותי
» 
סדנאות
» 
פלנדקרייז 
» 
מאמרים, המלצות, ועוד…

וליצור עמי קשר  »»

 ~ כי אין סוף ליכולתנו ללמוד, להתפתח, לאהוב ולשמוח ~

Advertisements