“אנו ממליצים בחום לכל הורה”

הי איריס,

הגענו אליך דרך שביל להורות עם תינוק מדהים ששמו אלעד כשהיה לערך בן חודשיים שלושה.

הדאגה שלנו הייתה שלאלעד היה טונוס שרירים גבוהה, הוא היה במתח תמידי, מקשיח גופו אחורנית, ולא נח לרגע. כתוצאה מכך הוא לא אהב שכיבה על הבטן, לא ישן כלל במשך היום ולא הרפה את גופו אפילו כשהייתי מחבקת אותו. הדאגה הגדולה הייתה שהדבר פוגע בהתפתחות טיבעית שמתחילה מהבטן ושהתינוק כאילו לא מרגיש מספיק בטוח בעולם הזה כדי להשתחרר ולהרפות.

כבר במפגש הראשון איתך זיהית את הבעיה ונתת לנו שלל תרגילים וטיפים אשר הראו תוצאות מדהימות עוד באותו שבוע. לקראת המפגש השני איתך אלעד כבר ישן על הבטן. תוך שלושה מפגשים בסה”כ נתת לנו ולתינוקנו היקר מתנה הכי יקרה: גדילה רגועה, שקטה, בטוחה ונכונה.

בהמשך השתתפנו בסדנא של ליווי התפתחותי שהעברת לגיל התפכות עד זחילה.

בזכות ההסברים, התרגילים וטיפים שנתת אלעד עבר את כל השלבים ההתפתחותיים לפי הספר: התהפכויות, זחילת גחון, זחילה על שש, ישיבה והליכה.

ניתן להבחין שהוא גמיש יותר מהרגיל, תנועות שלו ארוכות ובטוחות, בעל שיווי משקל גבוהה, מאוזן ובעל כושר ריכוז גבוה יותר לגילו.

מה שלמדנו ממך משרת אותנו עכשיו עם הבת הקטנה שלנו. אומנם היא בת חודש ושונה לגמרי מאלעד אבל כבר יש בידנו כלים רבים של מה ניתן לעשות כדי לסייע בהתפתחותה התקינה ולמנוע מראש הופעתם של דברים לא רצויים.

תנועתיות, שינוי, מגע עמוק,טפיחות, תרגילים פיזים, איך ללכת עם הילד ולא לשבור אותו ועוד דברים רבים לקחנו איתנו ואנו מיישמים את זה עם הקטנים החדשים.

אנו ממליצים בחום לכל הורה ללא קשר אם הוא נתקל בבעיה כלשהי או לא לפנות אליך להדרכה של איך לגדל את התינוק שלהם להיות ילד בריא יותר ומאושר יותר.

תודה רבה לך על הכל,

ונשתמע!

 אלינה, אולג, אלעד וליה

למכתבי המלצה נוספים »»

Advertisements